Gust Screw: Difference between revisions
→Skill Information
(→Trivia) |
|||
Line 61: | Line 61: | ||
! Skill Level !! Level Required !! Damage (Magical) !! Max Hits !! MP Usage !! Cooldown | ! Skill Level !! Level Required !! Damage (Magical) !! Max Hits !! MP Usage !! Cooldown | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 15 || | | align="left" | 1 || 15 || 420% | ||
| rowspan=21 | 6 | | rowspan=21 | 6 | ||
| rowspan=21 | 200 MP | | rowspan=21 | 200 MP | ||
| rowspan=21 | 9 Seconds | | rowspan=21 | 9 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 15 || | | align="left" | 2 || 15 || 429% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 15 || | | align="left" | 3 || 15 || 439% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 16 || | | align="left" | 4 || 16 || 448% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 18 || | | align="left" | 5 || 18 || 458% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 20 || | | align="left" | 6 || 20 || 467% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 22 || | | align="left" | 7 || 22 || 477% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 24 || | | align="left" | 8 || 24 || 486% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 26 || | | align="left" | 9 || 26 || 496% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 10 || 28 || | | align="left" | 10 || 28 || 505% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 11 || 30 || | | align="left" | 11 || 30 || 515% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 12 || 32 || | | align="left" | 12 || 32 || 524% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 34 || | | align="left" | 13 || 34 || 533% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 14 || 36 || | | align="left" | 14 || 36 || 543% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 38 || | | align="left" | 15 || 38 || 552% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 16 || 40 || | | align="left" | 16 || 40 || 562% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 17 || 42 || | | align="left" | 17 || 42 || 571% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 18 || 44 || | | align="left" | 18 || 44 || 581% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 19 || 46 || | | align="left" | 19 || 46 || 590% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 20 (M) || 48 || | | align="left" | 20 (M) || 48 || 600% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 21 || 50 || | | align="left" | 21 || 50 || 609% | ||
|- | |||
| align="left" | 22 || 52 || 618% | |||
|- | |||
| align="left" | 23 || 54 || 628% | |||
|- | |||
| align="left" | 24 || 50 || 637% | |||
|} | |} | ||
</tabber> | </tabber> |