Infinite Cause: Difference between revisions
→Skill Information
(→Trivia) |
|||
Line 49: | Line 49: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 10 || 47 || 16.3% | | align="left" | 10 || 47 || 16.3% | ||
|- | |||
| align="left" | 11 || 50 || 17% | |||
|- | |||
| align="left" | 12 || 53 || 17.7% | |||
|- | |||
| align="left" | 13 || 56 || 18.4% | |||
|- | |||
| align="left" | 14 || 59 || 19.1% | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || 62 || 19.8% | |||
|- | |- | ||
|} | |} |