Skill Tree: Blade Master/pl: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
Shironsaki (talk | contribs) m (Text replacement - "ExS.png" to "BladeMasterHyperActive.png") |
||
(21 intermediate revisions by 5 users not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
{ | {{Skill Tree 3/pl|2nd | ||
| Character=Raven | |||
| 35-2={{st|X|BladeMasterSkill1.png|Bloody Accel/pl|Krwawy Triumf}} | |||
| 35-3={{st|X|BladeMasterSkill2.png|Sonic Slash/pl|Cięcie Dźwięku}} | |||
| 35-4={{st|X|BladeMasterPassive1.png|Blade Mastery/pl|Mistrzostwo w Sztuce Władania Mieczem}} | |||
| | | 40-2={{st|X|BladeMasterSkill3.png|Supersonic Draw/pl|Szybkie ciągnięcie}} | ||
| | | 45-2={{st|X|BladeMasterSkill4.png|Giga Drive - Limiter/pl|Cała Naprzód - Ogranicznik}} | ||
| | | 45-5={{st|X|BladeMasterSkill5.png|Shockwave - Cutter/pl|Fala Uderzeniowa - Klinga}} | ||
| 50-1={{st|X|BladeMasterSkill6.png|Cut Tendon/pl|Ścięcie}} | |||
| 50-3={{st|X|BladeMasterSkill7.png|Rising Dance/pl|Lewitujący Taniec}} | |||
| 55-2={{st|X|BladeMasterSkill8.png|Wolf Fang/pl|Wilczy Pazur}} | |||
| | | 60-4={{st|X|BladeMasterPassive2.png|Winning Strategy/pl|Nieomylna Strategia}} | ||
| | | 60-5={{st|X|BladeMasterPassive3.png|Extreme Response/pl|Nadludzki Refleks}} | ||
| | | 65-2={{st|X|BladeMasterHyperActive.png|Extreme Blade/pl|Ekstremalne Ostrze}} | ||
}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
Latest revision as of 13:14, 9 August 2023
Umiejętności Specjalne |
Umiejętności Pasywne |
Umiejętności Zablokowane | |||
---|---|---|---|---|---|
Poziom 35 | |||||
Poziom 40 | |||||
Poziom 45 | |||||
Poziom 50 | |||||
Poziom 55 | |||||
Poziom 60 | |||||
Poziom 65 |
- Wzmocnienia zostają odblokowane na Poziomie 70.
- Ostateczne Wzmocnienie Umiejętności zostaje odblokowane po osiągnięciu Transcendencji.