Vitality/zh-hans: Difference between revisions
→技能信息
m (Text replacement - "\{\{ColorSel\|CharHeader\|([^}]*)\}\}" to "background-color: {{ColorSel|CharLight|$1}}") |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 52: | Line 52: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 72 || 19% | | align="left" | 15 || 72 || 19% | ||
|- | |||
| align="left" | 16 || 75 || 20% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 78 || 21% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |