Flame Geyser: Difference between revisions
no edit summary
Luigi2cool (talk | contribs) No edit summary |
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 50: | Line 50: | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 5 (M) | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 5 (M) | ||
| rowspan="1" | 495% Magical Damage | | rowspan="1" | 495% Magical Damage | ||
|} | |||
== After 29/03/12 patch (KR only) Skill Infomation == | |||
{| cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" width="0" style="border-collapse: collapse;" | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" | '''Skill Level''' | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" | <center>'''Damage'''</center> | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" | '''Hits''' | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" | '''MP''' | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" | '''Cooldown''' | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1 | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="5" | <center>6 (8 in Awakening)</center> | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="5" | <center>200 MP</center> | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="5" | <center>10 Seconds</center> | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 2 | |||
| rowspan="1" | | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 3 | |||
| rowspan="1" | | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 4 | |||
| rowspan="1" | | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 5 (M) | |||
| rowspan="1" | 548% Magical Damage | |||
|} | |} | ||