Mortar: Difference between revisions
→Skill Information
No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 25: | Line 25: | ||
! Mortar Installation !! Shelling | ! Mortar Installation !! Shelling | ||
|- | |- | ||
| align="left"| 1 || rowspan=2 | 50 || 63% || 250% || rowspan= | | align="left"| 1 || rowspan=2 | 50 || 63% || 250% || rowspan=11 | 4 (8) || rowspan=11 | 30 MP || rowspan=11 | 7 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left"| 2 || 65% || 261% | | align="left"| 2 || 65% || 261% | ||
Line 40: | Line 40: | ||
|- | |- | ||
| align="left"| 8 || 73 || 82% || 329% | | align="left"| 8 || 73 || 82% || 329% | ||
|- | |||
| align="left"| 9 || 77 || 85% || 340% | |||
|- | |||
| align="left"| 10 || 81 || 88% || 351% | |||
|- | |||
| align="left"| 11 || 85 || 91% || 363% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |