Bethma: Difference between revisions
no edit summary
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 55: | Line 55: | ||
|- | |- | ||
| {{ddeck|3-1|3-1select|Dragon Road}} | | {{ddeck|3-1|3-1select|Dragon Road}} | ||
| {{ddeck|3-4|3-4select|Dragon Nest}} | |||
|- | |||
| {{ddeck|3-2|3-2select|Bethma Lake}} | |||
| {{ddeck|3-5|3-5select|Richie Mines}} | | {{ddeck|3-5|3-5select|Richie Mines}} | ||
|- | |- | ||
| {{ddeck|3- | | {{ddeck|3-3|3-3select|Bethma Lake (Night)}} | ||
| {{ddeck|3-6|3-6select|Cargo Airship}} | | {{ddeck|3-6|3-6select|Cargo Airship}} | ||
|- | |- | ||
| | | <br> | ||
|- | |- | ||
| {{ddeck|3- | | colspan=2 | {{ddeck|3-X|3-x_(Renewal)|Dragon Nest: Abyss}} | ||
|} | |} | ||
<span style="display:none">}}</span> | <span style="display:none">}}</span> |