Hamel: Difference between revisions
no edit summary
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 74: | Line 74: | ||
|- | |- | ||
| {{ddeck|7-4|6-4Icon_KR|Heart of the Ancient Waterway}} | | {{ddeck|7-4|6-4Icon_KR|Heart of the Ancient Waterway}} | ||
| {{ddeck|7-X|6-X|Temple of Trials}} | |- | ||
| <br> | |||
|- | |||
| colspan=2 | {{ddeck|7-X|6-X|Temple of Trials}} | |||
|} | |} | ||
<span style="display:none">}}</span> | <span style="display:none">}}</span> |