25,204
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 80: | Line 80: | ||
! Stats | ! Stats | ||
|- | |- | ||
| <br> | | 2-1<br> | ||
| <br> | | [[image:BD2-1.PNG]]<br> | ||
| <br> | | Ent's Nabutgaji<br> | ||
| <br> | | Rena<br> | ||
| <br> | | [Lv14 Rena Weapon: P.Atk+1062, M.Atk+1161, 2%Crit, 1%AtkSpd]<br> | ||
|- | |||
| 2-2<br> | |||
| [[image:BD2-2.PNG]]<br> | |||
| Bat Muffler<br> | |||
| Common<br> | |||
| [TopAcc: P/M.Atk+15, P/M.Def+10]<br> | |||
|- | |||
| 2-3<br> | |||
| [[image:BD2-3.PNG]]<br> | |||
| Bandit's Cutlass<br> | |||
| Elsword<br> | |||
| [Lv18 Elsword Weapon: P.Atk+1469, M.Atk+1199, 2%Crit, 1%AtkSpd]<br> | |||
|- | |||
| 2-4<br> | |||
| [[image:BD2-4.PNG]]<br> | |||
| Bandit's Magic Necklace<br> | |||
| Common<br> | |||
| [Necklace: 2%Crit]<br> | |||
|- | |||
| 2-5<br> | |||
| [[image:BD2-5.PNG]]<br> | |||
| *William's Lorica Plate<br> | |||
| Common<br> | |||
| [Lv20 Common Top: P.Def+??, M.Def+??, 2%HP, 1%Crit]<br> | |||
|- | |||
| 2-6<br> | |||
| [[image:BD2-6.PNG]]<br> | |||
| Wally 8th's Ring<br> | |||
| Common<br> | |||
| [Ring: M.Atk+30, M.Def+20]<br> | |||
|- | |||
| 2-X<br> | |||
| [[image:BD2-X.PNG]]<br> | |||
| **Wally 7th's Glove<br> | |||
| All<br> | |||
| [Lv30 Unique X Glove: P.Atk+X, M.Atk+X, P.Def+X, M.Atk+X]<br> | |||
|} | |} | ||