Stigma Shot: Difference between revisions
→Skill Information (NA)
CakeSamurai (talk | contribs) |
|||
Line 33: | Line 33: | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | 10% | | style="border-style: solid; border-width: 1px" | 10% | ||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 8 seconds | | rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 8 seconds | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" style="border-style: solid; border-width: 1px" | <br> <br> <br> 10 seconds <br> <br> <br> <br> | ||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | 2 | | style="border-style: solid; border-width: 1px" | 2 | ||
Line 66: | Line 66: | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | 50% | | style="border-style: solid; border-width: 1px" | 50% | ||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 20 seconds | | rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 20 seconds | ||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | 6 | |||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 54 | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | 377% | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | 11% | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | -12% | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | 52% | |||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 23 seconds | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |