Sharpened Arrow: Difference between revisions
From Elwiki
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 50: | Line 50: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 72 || 36.9% | | align="left" | 15 || 72 || 36.9% | ||
|- | |||
| align="left" | 16 || 75 || % | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 78 || 40% | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || 81 || % | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |