User:Speed Striker: Difference between revisions
From Elwiki
Line 10: | Line 10: | ||
|- style="background:#585858;" | |- style="background:#585858;" | ||
! Rank !! Class !! IGN !! Level !! Guild !! Focus | ! Rank !! Class !! IGN !! Level !! Guild !! Focus | ||
|- | |||
|[[Image:RankSSS.png]] || [[Image:GMNEW.png]] || HeavenSaber || Lv75 || AngelHeavens || PVP | |||
|- | |- | ||
|[[Image:RankSSS.png]] || [[Image:CAvNEW.png]] || CrimsonIblis || Lv70 || None || Hybrid | |[[Image:RankSSS.png]] || [[Image:CAvNEW.png]] || CrimsonIblis || Lv70 || None || Hybrid | ||
|- | |- | ||
|[[Image:RankS.png]] || [[Image:CBSNEW.png]] || CodeRogue || Lv70 || None || PVP | |||
|[[Image:RankS.png]] || [[Image:CBSNEW.png]] || CodeRogue || | |||
|- | |- | ||
|[[Image:RangoA.png]] || [[Image:VPNEW.png]] || VoidIblis || | |[[Image:RangoA.png]] || [[Image:VPNEW.png]] || VoidIblis || Lv70 || None || Hybrid | ||
|- | |- | ||
|[[Image:RankS.png]] || [[Image:LKNEW.png]] || BladedSeal || Lv. | |[[Image:RankS.png]] || [[Image:LKNEW.png]] || BladedSeal || Lv.70 || None || Hybrid | ||
|- | |- | ||
|[[Image: | |[[Image:RankSS.png]] || [[Image:BHNEW.png]] || SaberofBlaze || Lv70 || None || PVP | ||
|- | |- | ||
|[[Image:RangoA.png]] || [[Image:CNNEW.png]] || QueenCyanide || | |[[Image:RangoA.png]] || [[Image:CNNEW.png]] || QueenCyanide || Lv70 || None || Hybrid | ||
|- | |- | ||
|[[Image:RankSSS.png]] || [[Image:WSNEW.png]] || BurnValkyrie || | |[[Image:RankSSS.png]] || [[Image:WSNEW.png]] || BurnValkyrie || Lv70 || Restart || Hybrid | ||
|- | |- | ||
|[[Image:RangoA.png]] || [[Image:RSNEW.png]] || BLKHarvester || | |[[Image:RangoA.png]] || [[Image:RSNEW.png]] || BLKHarvester || Lv70 || None || Hybrid | ||
|- | |- | ||
|[[Image:RangoA.png]] || [[Image:SDNEW.png]] || Kurayui || | |[[Image:RangoA.png]] || [[Image:SDNEW.png]] || Kurayui || Lv70 || None || Hybrid | ||
|- | |- | ||
|[[Image: | |[[Image:RankSS.png]] || [[Image:DiENEW.png]] || OmegaSpector || Lv.70 || None || Hybrid | ||
|- | |- | ||
|} | |} |