Commander's Mark: Difference between revisions
From Elwiki
Line 33: | Line 33: | ||
|- | |- | ||
| align="center" |1 | | align="center" |1 | ||
| align="center" rowspan=" | | align="center" rowspan="8" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 3 | ||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 100% | | align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 100% | ||
| align="center" rowspan=" | | align="center" rowspan="8" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 20% | ||
| align="center" rowspan="2" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 1 | | align="center" rowspan="2" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 1 | ||
| align="center" rowspan=" | | align="center" rowspan="8" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 10 seconds | ||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 24 MP | | align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 24 MP | ||
|- | |- | ||
Line 61: | Line 61: | ||
|- | |- | ||
| align="center" | 7 | | align="center" | 7 | ||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 4 | | align="center" rowspan="2" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 4 | ||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 48 MP | | align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 48 MP | ||
|- | |||
| align="center" | 8 | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 300% | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 52 MP | |||
|} | |} | ||
== [[Skill Note]] == | == [[Skill Note]] == |