Evacuation!: Difference between revisions
→Skill Information
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 22: | Line 22: | ||
! Skill Level !! Character Level !! Activation Chance !! MP Usage !! Cooldown | ! Skill Level !! Character Level !! Activation Chance !! MP Usage !! Cooldown | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 60 || 3% || rowspan= | | align="left" | 1 || 60 || 3% || rowspan=4 | 15 MP || rowspan=4 | 45 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 67 || 5% | | align="left" | 2 || 67 || 5% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 69 || 7% | | align="left" | 3 || 69 || 7% | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 99 || ?% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |