Altera/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 72: | Line 72: | ||
| {{ddeckcn|4-3|4-3CN|运输通道B4-1}} | | {{ddeckcn|4-3|4-3CN|运输通道B4-1}} | ||
| {{ddeckcn|4-6|4-6CN|厄泰拉核心}} | | {{ddeckcn|4-6|4-6CN|厄泰拉核心}} | ||
|- | |||
| <br> | |||
|- | |- | ||
| {{ddeckcn|4-X|4-xCN|运输通道污染区域}} | | {{ddeckcn|4-X|4-xCN|运输通道污染区域}} |