El Resonance/fr: Difference between revisions
From Elwiki
m (Text replacement - "[^\*]\{\{(nerf|buff)" to " *{{$1") |
|||
Line 151: | Line 151: | ||
*Aucun | *Aucun | ||
| align="left" | | | align="left" | | ||
{{nerf|Efficacité des passifs réduite à 40%.}} | *{{nerf|Efficacité des passifs réduite à 40%.}} | ||
|- | |- | ||
| - || 22/05/2019 || colspan =2 align="left" | | | - || 22/05/2019 || colspan =2 align="left" | |