Spirit Enhancement: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 37: | Line 37: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 72 || 27% || 20% | | align="left" | 9 || 72 || 27% || 20% | ||
|- | |||
| align="left" | 10 || 76 || 30% || 22% | |||
|- | |||
| align="left" | 11 || 80 || 33% || 24% | |||
|- | |||
| align="left" | 12 || 84 || 36% || 26% | |||
|- | |||
| align="left" | 13 || 88 || 39% || 28% | |||
|- | |||
| align="left" | 14 || 92 || 42% || 30% | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || 96 || 45% || 32% | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || 100 || 48% || 34% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 104 || 51% || 36% | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || 108 || 54% || 38% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 112 || 57% || 40% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 || 116 || 60% || 42% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
{{YRSkills}} | {{YRSkills}} |