Pruinaum Outskirts: Difference between revisions
From Elwiki
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 12: | Line 12: | ||
|- | |- | ||
| {{ddeck|Plegas's Gaze|17-1|17}} | | {{ddeck|Plegas's Gaze|17-1|17}} | ||
|- | |||
| {{ddeck|Plegas's Reflection|17-2|17}} | | {{ddeck|Plegas's Reflection|17-2|17}} | ||
|- | |||
| {{ddeck|Plegas's Labyrinth|DunnoDungeon|17}} | |||
|} | |} | ||
<span style="display:none">}}</span> | <span style="display:none">}}</span> |