Swift Rise: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 58: | Line 58: | ||
| align="left" | 12 || 63 || 12% | | align="left" | 12 || 63 || 12% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 66 || | | align="left" | 13 || 66 || 13% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 14 || 69 || | | align="left" | 14 || 69 || 14% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 72 || - | | align="left" | 15 || 72 || 15% | ||
|- | |||
| align="left" | 16 || 75 || 16% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 78 || 17% | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || 81 || 18% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 84 || 19% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 (M) || 87 || 20% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |