Code: Architecture/Skills-PL: Difference between revisions
Code: Architecture/Skills-PL (view source)
Revision as of 17:45, 11 February 2015
, 11 February 2015no edit summary
KatnissDevil (talk | contribs) |
SonozakiMion (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| width="100%" style="background: transparent; border: transparent" | {| width="100%" style="background: transparent; border: transparent" | ||
|- | |||
| valign="top" | | |||
=== Umiejętności Specjalne === | === Umiejętności Specjalne === | ||
{ | {| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" | ||
|- | |||
| width="40" | [[Image:CASActive4.png]] | |||
| width="150" align="center" | [[Sonic Wave|Ostrze Dźwięku]] | |||
|- | |||
| width="40" | [[Image:CASActive1.png]] | |||
| width="150" align="center" | [[Heaven's Fist - Pressure|Niebiańska Pięść - Młot]] [[Image:lock.gif|lock.gif]] | |||
|- | |||
| width="40" | [[Image:CASActive3.png]] | |||
| width="150" align="center" | [[Genocide Ripper|Śmiercionośne Cięcie]] | |||
|- | |||
| width="40" | [[Image:Sweeper.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Heaven's Fist - Sweeper|Niebiańska Pięść - Miotła]] [[Image:lock.gif|lock.gif]] | |||
|} | |||
<br> | <br> | ||
| valign="top" | | |||
=== Aktywne === | === Umiejętności Aktywne === | ||
{ | {| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" | ||
|- | |||
| width="40" | [[Image:CAActive1.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Oberon Guard|Strażnik Oberon]] | |||
|- | |||
| width="40" | [[Image:Mega Electronball.PNG]] | |||
| align="center" width="150" | [[Mega Electron Ball|Mega-Pocisk Elektronów]] | |||
|- | |||
| width="40" | [[Image:Energy Conversion.PNG]] | |||
| align="center" width="150" | [[Mana Conversion|Ofiara Krwi]] | |||
|} | |||
| valign="top" | | |||
=== Pasywne === | === Umiejętności Pasywne === | ||
{ | {| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" | ||
|- | |||
| width="40" | [[Image:RPassive3.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Basic Physical Offense Training|Podstawowy Trening Siły]] | |||
|- | |||
| width="40" | [[Image:CAPassive3.png]] | |||
| width="150" align="center" | [[Queen's Potential|Obecność Królowej]] | |||
|- | |||
| width="40" | [[Image:CAPassive2.png]] | |||
| width="150" align="center" | [[Electron Ball Training|Ulepszony Pocisk Elektronów]] | |||
|- | |||
| width="40" | [[Image:PhotonBooster.png]] | |||
| width="150" align="center" | [[Photon Booster|Napęd Fotonowy]] | |||
|} | |||
|} |