Hell Drop: Difference between revisions
→Skill Information
Shironsaki (talk | contribs) |
|||
Line 25: | Line 25: | ||
! Drop !! Outbreak !! Drop !! Outbreak | ! Drop !! Outbreak !! Drop !! Outbreak | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 35 || colspan="2" | 105% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 35 || colspan="2" | 105% || rowspan="20" | 8 || rowspan="20" | 8 || rowspan="20" | 80 MP || rowspan="20" | 8 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || colspan="2" | 108% | | align="left" | 2 || colspan="2" | 108% | ||
Line 54: | Line 54: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 72 || colspan="2" | 153% | | align="left" | 15 || 72 || colspan="2" | 153% | ||
|- | |||
| align="left" | 16 || rowspan=5 | -* || colspan="2" | 156% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || colspan="2" | 160% | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || colspan="2" | 163% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || colspan="2" | 166% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 || colspan="2" | 170% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |