Aceldama: Difference between revisions
→Skill Information
Line 31: | Line 31: | ||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1 | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan=" | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="7" | 300 MP | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan=" | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="7" | | ||
<br>30 seconds<br> <br> | <br>30 seconds<br> <br> | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 8 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 8 | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 354% | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 354% | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 492% | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 492% | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan=" | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="7" | 200 | ||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 2 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 2 | ||
Line 58: | Line 58: | ||
| rowspan="1" | 674% | | rowspan="1" | 674% | ||
| rowspan="1" | 936% | | rowspan="1" | 936% | ||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 6 | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 13 | |||
| rowspan="1" | 780% | |||
| rowspan="1" | 1084% | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 7 | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 14 | |||
| rowspan="1" | 887% | |||
| rowspan="1" | 1232% | |||
|} | |} | ||