Pet Guide: Difference between revisions
→Pet List
IceSoulMOG (talk | contribs) |
|||
Line 353: | Line 353: | ||
| [[image:tanny.png]] | | [[image:tanny.png]] | ||
| Tanato | | Tanato | ||
| ? | | ?? | ||
| Buy from KR Cash Shop for 9900 NX. | | Buy from KR Cash Shop for 9900 NX. | ||
|- | |||
| [[File:HQ_Shop_Item_500868.png]] | |||
| ?? | |||
| ?? | |||
| ?? | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |