Spell: Storm/ko: Difference between revisions
no edit summary
Uraji96NekO (talk | contribs) No edit summary |
Uraji96NekO (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 33: | Line 33: | ||
|- style="background:#FA9B0A;" | |- style="background:#FA9B0A;" | ||
| '''제자리 돌풍''' || '''돌진 돌풍''' || '''제자리 돌풍''' || '''전진 돌풍''' || '''소모''' || '''전환''' | | '''제자리 돌풍''' || '''돌진 돌풍''' || '''제자리 돌풍''' || '''전진 돌풍''' || '''소모''' || '''전환''' | ||
|- | |||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 40 || 102% || 113% || + 12% x 1~4 || + 14% x 1~4 || rowspan="12" | -- || rowspan="12" | -0~4 || rowspan="12" | +5 || rowspan="12" | 250 MP || rowspan="12" | 21초 | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 40 || 102% || 113% || + 12% x 1~4 || + 14% x 1~4 || rowspan="12" | -- || rowspan="12" | -0~4 || rowspan="12" | +5 || rowspan="12" | 250 MP || rowspan="12" | 21초 | ||
|- | |- | ||
Line 56: | Line 57: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 12 || 68 || -% || -% || -% || -% | | align="left" | 12 || 68 || -% || -% || -% || -% | ||
|} | |} | ||
<br> | <br> |