Binding Circle: Difference between revisions
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 23: | Line 23: | ||
! Skill Level !! Level Required !! Range !! MP Usage !! Cooldown | ! Skill Level !! Level Required !! Range !! MP Usage !! Cooldown | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="3" | 15 || 320 || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="3" | 15 || 320 || rowspan="25" | 100 MP || rowspan="25" | 17 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 340 | | align="left" | 2 || 340 | ||
Line 63: | Line 63: | ||
| align="left" | 20 (M) || 48 || 700 | | align="left" | 20 (M) || 48 || 700 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 21 || -* || 705 | | align="left" | 21 || rowspan="5" | -* || 705 | ||
|- | |||
| align="left" | 22 || 710 | |||
|- | |||
| align="left" | 23 || 715 | |||
|- | |||
| align="left" | 24 || 720 | |||
|- | |||
| align="left" | 25 || 725 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |