Hidden Records: Difference between revisions
→Skill Information
Line 53: | Line 53: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 16 || 75 || 32 || 32% | | align="left" | 16 || 75 || 32 || 32% | ||
|- | |||
| align="left" | 17 || 78 || 34 || 34% | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || 81 || 36 || 36% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 84 || 38 || 38% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 || 87 || 40 || 40% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |