Ejection Buster: Difference between revisions
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
|||
Line 30: | Line 30: | ||
! Stage 1 !! Stage 2 !! Stage 3 || Stage 1 || Stage 2 || Stage 3 | ! Stage 1 !! Stage 2 !! Stage 3 || Stage 1 || Stage 2 || Stage 3 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 35 || | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 35 || 179% || 223% || 329% || rowspan="20" | 8 || rowspan="20" | 150MP || rowspan="20" | 200MP || rowspan="20" | 250MP | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || | | align="left" | 2 || 185% || 230% || 340% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 36 || | | align="left" | 3 || 36 || 191% || 237% || 350% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 39 || | | align="left" | 4 || 39 || 196% || 245% || 361% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 42 || | | align="left" | 5 || 42 || 202% || 252% || 372% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 45 || | | align="left" | 6 || 45 || 208% || 259% || 382% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 48 || | | align="left" | 7 || 48 || 214% || 266% || 393% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 51 || | | align="left" | 8 || 51 || 220% || 274% || 404% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 54 || | | align="left" | 9 || 54 || 226% || 281% || 415% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 10 || 57 || | | align="left" | 10 || 57 || 231% || 288% || 425% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 11 || 60 || | | align="left" | 11 || 60 || 237% || 295% || 436% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 12 || 63 || | | align="left" | 12 || 63 || 243% || 303% || 447% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 66 || | | align="left" | 13 || 66 || 249% || 310% || 457% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 14 || 69 || | | align="left" | 14 || 69 || 255% || 317% || 468% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 72 || -- || | | align="left" | 15 || 72 || 260% || 324% || 479% | ||
|- | |||
| align="left" | 16 || 75 || 266% || 332% || 489% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 78 || 272% || 339% || 500% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |