Stigma Shot: Difference between revisions
→Skill Information (NA)
Line 74: | Line 74: | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | 52% | | style="border-style: solid; border-width: 1px" | 52% | ||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 23 seconds | | rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 23 seconds | ||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | 7 | |||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | | |||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |