Knockdown: Difference between revisions
→Code Exotic
Line 698: | Line 698: | ||
==== [[Code Exotic]] ==== | ==== [[Code Exotic]] ==== | ||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! Attack | |||
! Knockdown Value | |||
|- | |||
|ZZZvZ'''Z''' | |||
|?? '''(LA3)''' | |||
|- | |||
|>>'''Z''' | |||
|?? | |||
|- | |||
|>>Z'''Z''' | |||
|?? | |||
|- | |||
|>>ZZ'''Z''' | |||
|?? (KD) | |||
|- | |||
|>>'''X''' | |||
|?? | |||
|- | |||
|>>X'''Z''' | |||
|?? | |||
|- | |||
|} | |||
==== [[Code Empress]] ==== | ==== [[Code Empress]] ==== |