Particle Ray: Difference between revisions
→Skill Information
Line 34: | Line 34: | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 97%<br> | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 97%<br> | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 149% | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 149% | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan=" | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="7" | 1200 | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan=" | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="7" | 5s | ||
| rowspan="6" | 100 | | rowspan="6" | 100 | ||
|- | |- | ||
Line 57: | Line 57: | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" |214%<br> | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" |214%<br> | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" |327% | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" |327% | ||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 7 | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" |243%<br> | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" |372% | |||
|} | |} | ||