Splash Explosion: Difference between revisions
→Skill Information
No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 53: | Line 53: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 12 || 74 || 774% || 946% | | align="left" | 12 || 74 || 774% || 946% | ||
|- | |||
| align="left" | 13 || 78 || 798% || 975% | |||
|- | |||
| align="left" | 14 || 82 || 821% || 1003% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |