Maelstrom Rage: Difference between revisions
→Skill Information
CheeseLuvas (talk | contribs) |
|||
Line 35: | Line 35: | ||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1 | | align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1 | ||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | ??% | | align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | ??% | ||
| align="center" rowspan=" | | align="center" rowspan="7" style="border-style: solid; border-width: 1px; text-align: center;"| 27 Hits | ||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan=" | | align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="7" | 200MP | ||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan=" | | align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="7" | 10 Seconds | ||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 3s | | align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 3s | ||
|- | |- | ||
Line 55: | Line 55: | ||
| align="center" rowspan="1" | 73% | | align="center" rowspan="1" | 73% | ||
| align="center" rowspan="1" | 5s | | align="center" rowspan="1" | 5s | ||
|- | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 6 | |||
| align="center" rowspan="1" | ??% | |||
| align="center" rowspan="1" | ??s | |||
|- | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 7 | |||
| align="center" rowspan="1" | 96% | |||
| align="center" rowspan="1" | 6s | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |