Anonymous user
Experience Table: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 51: | Line 51: | ||
| 21 || 83,300 | | 21 || 83,300 | ||
|- | |- | ||
| 22 || | | 22 || 97,400 | ||
|- | |- | ||
| 23 || | | 23 || 113,500 | ||
|- | |- | ||
| 24 || | | 24 || 132,000 | ||
|- | |- | ||
| 25 || | | 25 || 152,500 | ||
|- | |- | ||
| 26 || | | 26 || 175,800 | ||
|- | |- | ||
| 27 || | | 27 || 202,000 | ||
|- | |- | ||
| 28 || | | 28 || 231,300 | ||
|- | |- | ||
| 29 || | | 29 || 264,600 | ||
|- | |- | ||
| 30 || | | 30 || 303,200 | ||
|- | |- | ||
| 31 || | | 31 || 346,400 | ||
|- | |- | ||
| 32 || | | 32 || 396,100 | ||
|- | |- | ||
| 33 || | | 33 || 451,300 | ||
|- | |- | ||
| 34 || | | 34 || 513,100 | ||
|- | |- | ||
| 35 || | | 35 || 583,300 | ||
|- | |- | ||
| 36 || | | 36 || 661,500 | ||
|- | |- | ||
| 37 || | | 37 || 747,200 | ||
|- | |- | ||
| 38 || | | 38 || 843,200 | ||
|- | |- | ||
| 39 || | | 39 || 954,000 | ||
|- | |- | ||
| 40 || | | 40 || 1,077,600 | ||
|- | |- | ||
| 41 || | | 41 || 1,218,300 | ||
|- | |- | ||
| 42 || | | 42 || 1,377,300 | ||
|- | |- | ||
| 43 || | | 43 || 1,554,800 | ||
|- | |- | ||
| 44 || | | 44 || 1,752,300 | ||
|- | |- | ||
| 45 || | | 45 || 1,972,900 | ||
|- | |- | ||
| 46 || | | 46 || 2,218,900 | ||
|- | |- | ||
| 47 || | | 47 || 2,490,000 | ||
|- | |- | ||
| 48 || | | 48 || 2,790,200 | ||
|- | |- | ||
| 49 || | | 49 || 3,132,600 | ||
|- | |- | ||
| 50 || 3,519,900 | | 50 || 3,519,900 | ||
Line 111: | Line 111: | ||
| 51 || 3,959,200 | | 51 || 3,959,200 | ||
|- | |- | ||
| 52 || | | 52 || 4,448,600 | ||
|- | |- | ||
| 53 || 4,995,400 | | 53 || 4,995,400 | ||
|- | |- | ||
| 54 || | | 54 || 5,607,500 | ||
|- | |- | ||
| 55 || | | 55 || 6,287,200 | ||
|- | |- | ||
| 56 || | | 56 || 7,043,000 | ||
|- | |||
| 57 || 7,876,700 | |||
|- | |||
| 58 || 8,798,800 | |||
|- | |||
| 59 || 9,841,800 | |||
|- | |||
| 60 || 11,025,700 | |||
|} | |} | ||
________________________________ | ________________________________ | ||
{{Guides}} | {{Guides}} |