Spell: Spiritual Eye/zh-hans: Difference between revisions
→技能信息
m (Text replacement - "__NOTOC__ \{\{ *[Dd][iI][Ss][Pp][Ll][Aa][Yy][Tt][Ii][Tt][Ll][Ee] *: *" to "__NOTOC__{{DISPLAYTITLE:") |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 22: | Line 22: | ||
! 技能等级 !! 所需等级 !! 无视防御力 | ! 技能等级 !! 所需等级 !! 无视防御力 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 50 || | | align="left" | 1 || 50 || 5% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 50 || | | align="left" | 2 || 50 || 7% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 53 || | | align="left" | 3 || 53 || 9% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 57 || | | align="left" | 4 || 57 || 11% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 61 || | | align="left" | 5 || 61 || 13% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 65 || | | align="left" | 6 || 65 || 14% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 69 || | | align="left" | 7 || 69 || 16% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 73 || | | align="left" | 8 || 73 || 18% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 77 || 22% | | align="left" | 9 || 77 || 20% | ||
|- | |||
| align="left" | 10 || 81 || 22% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |