25,204
edits
(→Combos) |
(→Skills) |
||
Line 56: | Line 56: | ||
| width=40 | [[Image:Wolf Fang.PNG]] | | width=40 | [[Image:Wolf Fang.PNG]] | ||
| width=150 | [[Wolf Fang]] | | width=150 | [[Wolf Fang]] | ||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |||
| width=40 | [[Image:Giga Drive.PNG]] | |||
| width=150 | [[Giga Drive]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Line 77: | Line 80: | ||
| width=40 | [[Image:Experienced Sword.PNG]] | | width=40 | [[Image:Experienced Sword.PNG]] | ||
| width=150 | [[Experienced Sword]] | | width=150 | [[Experienced Sword]] | ||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |||
| width=40 | [[Image:Emergency Escape.PNG]] | |||
| width=150 | [[Emergency Escape!]] | |||
|} | |} | ||
|} | |} | ||
{{Characters}} | {{Characters}} |