Heaven's Wrath: Difference between revisions
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) |
Redstars78 (talk | contribs) |
||
Line 28: | Line 28: | ||
! First 6 Slashes !! Second 3 Slashes !! Final Slash !! First 6 Slashes !! Second 3 Slashes !! Final Slash | ! First 6 Slashes !! Second 3 Slashes !! Final Slash !! First 6 Slashes !! Second 3 Slashes !! Final Slash | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 65 || 1070% || 1261% || 2140% || rowspan=" | | align="left" | 1 || 65 || 1070% || 1261% || 2140% || rowspan="4" | 6 || rowspan="4" | 3 || rowspan="4" | 1 || rowspan="4" | 300 MP || rowspan="4" | 180 seconds || rowspan="4" | [[Image:ElWater.png|link=El's Essence]] x1 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 70 || 1136% || 1340% || 2274% | | align="left" | 2 || 70 || 1136% || 1340% || 2274% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 75 || 1203% || 1419% || 2408% | | align="left" | 3 || 75 || 1203% || 1419% || 2408% | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 80 || 1279% || 1498% || 2542% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |