Category:1转MP0: Difference between revisions
no edit summary
m (Text replacement - "霸体" to "克己") |
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 9: | Line 9: | ||
| width="150" align="center" | [[Kick/zh-hans|脚踢]] | | width="150" align="center" | [[Kick/zh-hans|脚踢]] | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image: | | width="40" | [[Image:Impact_Smash.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[ | | width="150" align="center" | [[Impact Smash/zh-hans|强击]] | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image:ElSkill5i.png]] | | width="40" | [[Image:ElSkill5i.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[Armor Break/zh-hans|碎甲术]] | | width="150" align="center" | [[Armor Break/zh-hans|碎甲术]] | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image: | | width="40" | [[Image:Wavesword.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[ | | width="150" align="center" | [[Sword_Wave/zh-hans|剑舞]] | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image:ElSkill13i.png]] | | width="40" | [[Image:ElSkill13i.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[Explosive Fist/zh-hans|大暴杀]] | | width="150" align="center" | [[Explosive Fist/zh-hans|大暴杀]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[Image:Critical_Sword.png]] | |||
| width="150" align="center" | [[Critical Sword/zh-hans|暴击剑]] | |||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image:Sword Shield.png]] | | width="40" | [[Image:Sword Shield.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[Sword Shield/zh-hans|剑气护盾]] | | width="150" align="center" | [[Sword Shield/zh-hans|剑气护盾]] | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image: | | width="40" | [[Image:Fatal_Slap.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[ | | width="150" align="center" | [[Fatal Slap/zh-hans|致命拍击]] | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image: | | width="40" | [[Image:ISspecial3.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[ | | width="150" align="center" | [[Mirage Sting/zh-hans|幻象突刺]] | ||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
Line 57: | Line 57: | ||
=== [[Rena/zh-hans|蕾娜]] === | === [[Rena/zh-hans|蕾娜]] === | ||
{| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" | {| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" | ||
|- | |||
| width="40" | [[Image:Risingfalcon.png]] | |||
| width="150" align="center" | [[Rising_Falcon/zh-hans|猎鹰突击]] | |||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image:Low_Kick.PNG]] | | width="40" | [[Image:Low_Kick.PNG]] | ||
| width="150" align="center" | [[Low Kick/zh-hans|下段踢]] | | width="150" align="center" | [[Low Kick/zh-hans|下段踢]] | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image: | | width="40" | [[Image:Back Kick.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[ | | width="150" align="center" | [[Back Kick/zh-hans|后踹]] | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image: | | width="40" | [[Image:Assault Impact.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[ | | width="150" align="center" | [[Assault Impact/zh-hans|突击]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[Image:Arch shot.png]] | |||
| width="150" align="center" | [[Arc Shot/zh-hans|弧形射击]] | |||
|- | |||
| width="40" | [[Image:GAActiveNew.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Hunter's Steadiness/zh-hans|名射手心态]] | |||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image:Shooting Magnum.png]] | | width="40" | [[Image:Shooting Magnum.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[Shooting Magnum/zh-hans|马格南射击]] | | width="150" align="center" | [[Shooting Magnum/zh-hans|马格南射击]] | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image: | | width="40" | [[Image:Rapid_Shot.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[ | | width="150" align="center" | [[Rapid Shot/zh-hans|急速射击]] | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image:Explosiontrap.png]] | | width="40" | [[Image:Explosiontrap.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[Explosive Trap/zh-hans|死亡陷阱]] | | width="150" align="center" | [[Explosive Trap/zh-hans|死亡陷阱]] | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image: | | width="40" | [[Image:Eldrasil`s rage.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[ | | width="150" align="center" | [[Eldrasil's Fury/zh-hans|艾兰蒂的愤怒]] | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image:Spike Trap.png]] | | width="40" | [[Image:Spike Trap.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[Briar Trap/zh-hans|尖刺陷阱]] | | width="150" align="center" | [[Briar Trap/zh-hans|尖刺陷阱]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[Image:Evoke.png]] | |||
| width="150" align="center" | [[Evoke/zh-hans|召魂曲]] | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | |