Crossmore/zh-hans: Difference between revisions
no edit summary
(Created page with "__NOTOC__{{DISPLAYTITLE: 散弹枪}}{{Languages|Crossmore}} <div style="float: right;">{{#ev:youtube|xOqSfAS8OHQ|300}}</div> {| cellpadding="5" style="border: 0px solid rgb(0,...") |
No edit summary |
||
Line 9: | Line 9: | ||
| | | | ||
| {{SkillTextCN|过量打击}} | | {{SkillTextCN|过量打击}} | ||
|- | |||
| | |||
| {{SkillTextCN|真|散弹枪}} | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |