Endless Mana: Difference between revisions
no edit summary
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 27: | Line 27: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 59 || +105 MP | | align="left" | 3 || 59 || +105 MP | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 92 || +??? MP | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |