Nasod Recharge: Difference between revisions
→Skill Information
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 22: | Line 22: | ||
! Skill Level !! Level Required !! Reset Chance !! Reactivation Cooldown | ! Skill Level !! Level Required !! Reset Chance !! Reactivation Cooldown | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 60 || 20% || rowspan=" | | align="left" | 1 || 60 || 20% || rowspan="4" | 15 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 67 || 30% | | align="left" | 2 || 67 || 30% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 69 || 40% | | align="left" | 3 || 69 || 40% | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 99 || 50% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |