Bloody Carnival/zh-hans: Difference between revisions
no edit summary
m (Text replacement - "'''[特殊活性:超越的]'''" to "{{SkillTypeCN|SA|B}}") |
No edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
| | | | ||
| {{SkillTextCN|过量打击}} | | {{SkillTextCN|过量打击}} | ||
|- | |||
| | |||
| {{SkillTextCN|真|范围|1.2}} | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |