Heavy Weapon Mastery/zh-hans: Difference between revisions
→技能信息
m (Text replacement - "'''[被动技]'''" to "{{SkillTypeCN|P}}") |
(→技能信息) |
||
Line 29: | Line 29: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 68 || 5% || 10 秒 | | align="left" | 3 || 68 || 5% || 10 秒 | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 99 || 6% || 11 秒 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |