Maereyes123
Joined 3 February 2015
→Elsword INT
Maereyes123 (talk | contribs) |
Maereyes123 (talk | contribs) |
||
Line 10: | Line 10: | ||
! Class !! In-Game Name !! Level !! Guild !! Couple !! Active !! Title | ! Class !! In-Game Name !! Level !! Guild !! Couple !! Active !! Title | ||
|- | |- | ||
| [[Image:CBSTransNEW.png]] || '''EntleinMemey''' || 99 || [[Guild:Hydra|Hydra]] || '''EntleinHachi''' || Yes || [[Image: | | [[Image:CBSTransNEW.png]] || '''EntleinMemey''' || 99 || [[Guild:Hydra|Hydra]] || '''EntleinHachi''' || Yes || [[Image:BoyIsSaved.png]] | ||
|- | |- | ||
| [[Image:CNTransNEW.png]] || '''Memeyzxc''' || | | [[Image:CNTransNEW.png]] || '''Memeyzxc''' || 99 || '''Ducks''' || '''Messercht''' || | ||
|- | |- | ||
| [[Image:CEmTransNEW.png]] || '''Ducklett''' || | | [[Image:CEmTransNEW.png]] || '''Ducklett''' || 99 || ElsCafe || '''Lycanroc''' || || [[Image:ElTower.png]] | ||
|- | |- | ||
| [[Image:OptTransNEW.png]] || '''Oppaitimus''' || | | [[Image:OptTransNEW.png]] || '''Oppaitimus''' || 99 || '''Ducks''' || None || || [[Image:ElTower.png]] | ||
|- | |- | ||
| [[Image:CrATransNEW.png]] || '''iKhieMey''' || | | [[Image:CrATransNEW.png]] || '''iKhieMey''' || 99 || '''Ducks''' || None || No || [[Image:Title_690.png]] | ||
|- | |- | ||
| [[Image:YRTransNEW.png]] || '''ClumsyAra''' || | | [[Image:YRTransNEW.png]] || '''ClumsyAra''' || 99 || '''Ducks''' || '''Gladiolus''' || No | ||
|- | |- | ||
| [[Image:NBTransNEW.png]] || '''LuMae''' || | | [[Image:NBTransNEW.png]] || '''LuMae''' || 99 || [[Guild:Hydra|Hydra]] || None || Yes | ||
|- | |||
| [[Image:GATransNEW.png]] || '''Ooooppaaaaai''' || 99 || '''Ducks''' || None || No | |||
|- | |- | ||
| [[Image:BHNEW.png]] || '''Maeyey''' || 80 || '''Ducks''' || None || No | | [[Image:BHNEW.png]] || '''Maeyey''' || 80 || '''Ducks''' || None || No | ||
|- | |- | ||
| [[Image:DWTransNEW.png]] || '''ArMEMEY''' || 87 || '''Ducks''' || None || No | | [[Image:DWTransNEW.png]] || '''ArMEMEY''' || 87 || '''Ducks''' || None || No | ||
|- | |- | ||
| [[Image:VPNEW.png]] || '''ArrMEMEY''' || 56 || '''Ducks''' || None || No | | [[Image:VPNEW.png]] || '''ArrMEMEY''' || 56 || '''Ducks''' || None || No | ||
Line 44: | Line 44: | ||
|- style="background:#FEB6FF;" | |- style="background:#FEB6FF;" | ||
|- | |- | ||
| [[Image: | | [[Image:WSTransNEW.png]] || '''Ooooppaaaai''' || -- || None || None || No | ||
|} | |} | ||
===Elsword NA and EU=== | ===Elsword NA and EU=== | ||
'''Inactive since January 2015''' | '''Inactive since January 2015''' |