Moder: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 8: | Line 8: | ||
| | | | ||
| {{SkillText|Moder}} | | {{SkillText|Moder}} | ||
|- | |||
| | |||
| {{SkillText|True|Moder}} | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 8: | Line 8: | ||
| | | | ||
| {{SkillText|Moder}} | | {{SkillText|Moder}} | ||
|- | |||
| | |||
| {{SkillText|True|Moder}} | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |
edits