Elsword: El Lady/de: Difference between revisions
→Besetzung
Line 42: | Line 42: | ||
|- | |- | ||
| [[Add/de|Add]] ([[Lunatic Psyker/de|Psychopath]]) || 정재헌 (Jeong Jae-heon) | | [[Add/de|Add]] ([[Lunatic Psyker/de|Psychopath]]) || 정재헌 (Jeong Jae-heon) | ||
|- | |||
| [[Ara/de|Ara]] ([[Sakra Devanam/de|Sakra Devanam]]) || 여민정 (Yeo Min Jeong) | |||
|- style="text-align: center" | |||
! colspan=2 | Nebencharaktere | |||
|- | |||
| [[Ignia/de|Ignia]] || 김채하 | |||
|- style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|Anime|ElLadyLight}};" | |- style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|Anime|ElLadyLight}};" | ||
! colspan=2 | Antagonisten | ! colspan=2 | Antagonisten |