Skill Tree: Rune Slayer ST2: Difference between revisions
no edit summary
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{ | {| cellpadding="10" style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" | ||
| | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
| 35- | | [[File:ElSkill4i.png|link=Splash Explosion]] | ||
| | | | ||
| | |style="background:{{ColorSel|CharLight|Elsword}}"| [[File:Intermediate_Magic_Training.PNG|link=Intermediate Magical Offense Training]] | ||
| | | Level 35 (4 SP) | ||
| | |- | ||
| | | | ||
| | | [[File:Heat_Rune.png|link=Fire Rune]] | ||
| | | | ||
| [[File:Freeze_Rune.png|link=Ice Rune]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Elsword}}"| | |||
| Level 45 (4 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:Rune_Mastery.png|link=Rune Mastery]] | |||
| | |||
| [[File:ElSkill11i.png|link=Magic Chain]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Elsword}}"| [[File:Critical_Sword.png|link=Critical Sword]] | |||
| Level 50 (4 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:ElSkill15.png|link=Storm Blade]] | |||
| | |||
| [[File:SI_Lunablade_NEW.png|link=Luna Blade]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Elsword}}"| | |||
| Level 55 (5 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:ElPass11.png|link=Iron Physique]] | |||
| | |||
| [[File:SI_Magicresistance.png|link=Magic Resistance Mastery]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Elsword}}"| | |||
| Level 60 (5 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| [[File:SRB.png|link=Shining Rune Buster]] | |||
| | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Elsword}}"| | |||
| Level 65 (10 SP) | |||
|} |