Needles Cutting/zh-hans: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 8: | Line 8: | ||
| | | | ||
| {{SkillTextCN|核心发动}} | | {{SkillTextCN|核心发动}} | ||
|- | |||
| | |||
| {{SkillTextCN|真|飞针切割}} | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 8: | Line 8: | ||
| | | | ||
| {{SkillTextCN|核心发动}} | | {{SkillTextCN|核心发动}} | ||
|- | |||
| | |||
| {{SkillTextCN|真|飞针切割}} | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |
edits