Charging Fury: Difference between revisions
no edit summary
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 8: | Line 8: | ||
| | | | ||
|{{SkillText|EnergyConvert|1}} | |{{SkillText|EnergyConvert|1}} | ||
|- | |||
| | |||
|{{SkillText|True|ChargingFury}} | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |