Event Maps: Difference between revisions
no edit summary
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 12: | Line 12: | ||
|- | |- | ||
| {{ddeck|Velder Academy Library|E-1|Velder Academy Library|NoNumber=true}} | | {{ddeck|Velder Academy Library|E-1|Velder Academy Library|NoNumber=true}} | ||
|- | |||
| {{ddeck|Velder Academy Athletic Meet|VelderAcademySportsFestival|Velder Academy Athletic Meet|NoNumber=true}} | | {{ddeck|Velder Academy Athletic Meet|VelderAcademySportsFestival|Velder Academy Athletic Meet|NoNumber=true}} | ||
|- | |||
| {{ddeck|Velder Academy Concert Hall|DunnoDungeon|Velder Academy Concert Hall|NoNumber=true}} | |||
|} | |} | ||
<span style="display:none">}}</span> | <span style="display:none">}}</span> |