Devi/Skills/fr: Difference between revisions
no edit summary
m (Text replacement - " (Force)" to "/ModA") |
No edit summary |
||
Line 26: | Line 26: | ||
| width="40" | {{Force|EnergyVoid.png}} | | width="40" | {{Force|EnergyVoid.png}} | ||
| align="center" width="150" | [[Energy Void/ModA/fr|Vide énergétique]] | | align="center" width="150" | [[Energy Void/ModA/fr|Vide énergétique]] | ||
| width="40" | {{Force|YRTrans1.png}} | |||
| align="center" width="150" | [[Bind: Energy/ModA/fr|Entraves : énergie]] | |||
|- | |||
| width="40" | {{Force|YRTrans6.png}} | |||
| align="center" width="150" | [[Rakshasa Inferno/ModA/fr|Flamme de Rakshasa]] | |||
|} | |} | ||